Onkologická klinika
Fakultní nemocnice Olomouc

Aktuální informace o postupném obnovování provozu na Onkologické klinice FN Olomouc

30. 4. 2020

Plný provoz lůžkové části (odd. 42 A i B) je obnoven od 27.4. 2020.

Zákaz návštěv na lůžkových odd. nebyl zrušen!!

Ambulance Onkologické kliniky postupně zavádí běžný provoz od 1. května 2020 (včetně všech odborných poraden).

V případě přeobjednání kontroly na nový termín, zavolejte prosím na tel. 588 444 292 po 13 hodině (Recepce ambulance Onkologické kliniky). Prosíme netelefonujte na jednotlivé ambulance v dopoledních hodinách.

Od 1. června 2020 je možné se objednat na preventivní onkologické prohlídky pro samoplátce. Bližší informace k preventivním prohlídkám na webu onkologické kliniky (pro pacienty).

Žádáme o dodržování časového harmonogramu při vyšetřeních!

Současně žádáme, v zájmu ochrany vlastního zdraví i zdraví zdravotnického personálu, o dodržování platných hygienických nařízení a doporučení .